-A v Pretty Little Liars

21. srpna 2015 v 11:59 | Awy
Tento článek je pro diváky seriálu Pretty Little Liars, kteří viděli díl 6x10, pro ostatní obsahuje spoilery.

Seriál začal být trapný už od té doby, co Moně někdo ,,ukradl" hru. Sledovala jsem to jen kvůli zahnáni nudy a případně se dozvím, kdo je konečně ten ,,Big A". Když už se ten seriál tak strašně natahoval, tak jsem myslela, že odhalení -A nás tak nehorázně překvapí, že nás to bude nutit si ty všechny díly pustit znovu a vidět je jiným pohledem, pohledem -A.
Ale po zhlédnutí dílu 6x10 mě to akorát zklamalo a musím říct, že ten seriál, je taková nehorázná sračka.

Spousta lidí chtělo za -A Wrena. Neříkám, že bych ho tam chtěla. Pravda, všechno na něj pasuje, ale neprahla jsem po něm. Očekávala jsem někoho.. Prostě na koho by to opravdu sedělo.

-A je Cece Drake.

Ne, do píči, -A měl být normální kluk a ne zajebaný trasngender. Už si začínají pěkně vymýšlet.. Ono když Emily potká nějakou holku a POKAŽDÉ je to taky lesba (což je taky pěkná hovadina, aby měla takové štěstí jen na lesby a přitom byly spojené s příběhem), tak se to dá ještě taky trošku přežít, ale aby se tam vyskytl i transgender?! REALLY?!

Dobře, dobře. Nic s tím nikdo neudělá. -A je prostě Cece. Takže Marlene k tomu má i velký důvod., ne?
(Vzhledem k tomu, že seriál je vlastně o holkách - případně jejich klucích, tak ne, Marlene tam prostě nemůže hodit za -A kluka, asi by to bylo pro ní moc mainstream..)

Charles jako dítě se staral o Alison. Nebo se spíš o to aspoň pokoušel. Hrál si s panenkami - jako holka. A když Alison brečela, tak jí navrhl, aby vyzkoušela něco, co jemu vždycky udělá dobře - vykoupe se. Charles ji teda položil do vany plné vody, přičemž Mr. D přišel, vzal Alison a tak označil Charlese za nebezpečného. A jelikož se Charles choval jako holka a chtěl jí být, tak mu to Mr. D netoleroval a poslali ho do Radley. Jediná Mrs. D ho milovala.
Okay. Když Charles chtěl šaty, Mrs. D. koupila Alison a jí stejné šaty.

A teď kurva důležitý okamžik.
Charles byl jako malý ,,kamarád" s Bethany. Když byli večer na střeše, kde si Charles zkoušel své šaty, tak tam přišla matka Tobyho, Marion Cavanaugh. Bethany ji shodila ze střechy a vinila tak Charlese.
KDYŽ BYL CHARLES MALÝ.
V díle 4x01 (na konci) je flashback Tobyho, jak byl doma s Alison - chtěl Alison políbit - ale přišla do jeho pokoje Marion.

Picture
Vysvětlete mi doprdele někdo, jak mohla Bethany zhodit Marion ze střechy, když bylo Charlesovi 12, ale ve flashbacku s Tobym, kde je jako teeneager, je Marion s ním doma?!
Když Charles je o pár let STARŠÍ než Toby?!

Dobrá, jdeme dál.

Přišel pohřeb Charlese a tak se vlastně zrodila Charlotte. O tom, že je pohřeb falešný ale nevěděl její otec, Mr. D.
Pak Charlotte mohla chodit do školy. Jednoho dne ale Charlotte nahlásila bombu ve škole, aby mohla jít za rodinou (strašně by mě zajímalo, jak ten okamžik proběhl, wtf). Šla za svým bratrem, Jasonem, kterého vlastně sbalila a chodila s ním (to je úplně normální, že). A poté jela na dovolenou´- se svou rodinou.

Po nějaké době si Charlotte myslela, že Bethany půjde zabít Mrs D., proto byla u okna a jelikož ji Charlotte chtěla zastavit, tak ji praštila kamenem. Ale zjistilo se, že to byla Alison. Tak jí Mrs D. zahrabala - Já fakt kurva nevím, jestli se Marlene někdy učila biologii člověka, ale uhodí ji do hlavy kamenem a myslet si, že je mrtvá? Proč sakra nezavolali sanitku?
A tak pohřbili Alison zaživa. Kterou po nějaké době odhrabala ta s těma zářivýma očima (nevím, jak se jmenuje).
Mona se přiznala, že zabila Bethany, protože si myslela, že to byla Alison.
Takové drama..

Pak v Radley narazila na Monu, která byla ,,zdrogovaná". - Tohle je zase nepochopitelné, protože v jednom díle Hanna řekla, že Mona ty prášky nebrala.
- Ale jak byla Mona ,,zdrogovaná", tak si myslela, že Charlotte je Alison a povídala ji o naší naprosto skvělé hrdinské čtveřici.

A pak se dostala z Radley a šla do Rosewoodu, kde potkala holky a chovala se jako Alison..
Picture
Vidíte to naprosto úžasné okno, kde holky jsou? Velmi reálné, že? ...

Poté byl flashback, jak redcoat zachránila holky. Redcoat je Sara a sloužila jako návnada.

Charlotte chtěla odletět pryč, ale na poslední chvíli to změnila, protože v téhlé hře byla opravdu dobrá.

Detektiv Wilden by nedovolil Alison vrátit se, a proto ho Charlotte ,,zavraždila?". Ve flashbacku, kde je pohřeb Wildena se objevila Černá vdova, která taky byla Sara. - Bylo to pro ochranu Alison.

Poté byla Mrs D. zavražděna a Charlotte ji viděla. Tím vlastně ztratila osobu, která ji milovala.


Tak. Jo, sice je to pěkný příběh. Ale kurva co mají s tím společného Hanna, Aria, Spencer a Emily?! Celou dobu je tak krásně šikanovala, ničila je.. A jediný, co ,,zničilo život" byl její otec!!! Na kterého jediného srala..

Takže ne, nejsem nespokojená kvůli tomu, že -A nebyl Wren, bylo by mi i jedno, že je to Cece (protože to bylo přece nečekané), ale měli tam dát mnohem lepší příběh a důvod, proč to celou dobu dělala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayushka Sayushka | Web | 21. srpna 2015 v 13:03 | Reagovat

Mě ten poslední díl PLL přišel takový divný, asi jsem od toho všeho za ty roky čekala víc :D Přišlo mi, že to všechno bylo takové hrozně narychlo a některé věci tam mohli víc rozvést, škoda, že neudělali třeba dvojitý díl nebo nějak prodloužený:/
Cece mi nevadí, spíš jak píšeš měli vymyslet lepší příběh a důvod, proč to všechno dělala a pak Sara, štve mě že se tam jentak objevila a vůbec nic o ni nevysvětlili :D Dost jsem zvažovala jestli po tomhle posledním dílů nepřestat tenhle seriál sledovat, ale tak třeba to ještě nějak objasní :D

2 Lone Howler Lone Howler | Web | 21. srpna 2015 v 17:40 | Reagovat

nenapsala bych to lépe... já už si byla 100% jistá že to je Wren, všechno sedělo, měla jsem vymyšlených tisíce teorií proč zrovna on a oni dali Cece.. měla jsem nervy, taky jsem nepochopila, proč ubližovala holkám..
fakt dobře napsaný, vše jsi skvěle vystihla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama