Fotografie

Kouzlo vodopádů

14. září 2015 v 17:59 | Awy
Když se podívám na vodopád, příjde mi.. Nečím kouzelným. Všechny ty barvy, ta vůně, ten zvuk. Je to jako být v jiném světě. Pokaždý mám chuť do něj skočit..

Napózované kachny

10. září 2015 v 18:59 | Awy
Opět v Adršpachu. Vodní tvorové tady musí být fakticky šťastní, protože nikdo je tady neloví. Mají tady prostor. Mají tady volnost. Mají tady svobodu..
A hlavně zbožňuju, když se tak krásně nechávaj fotit!

Záře.

7. září 2015 v 19:16 | Awy
Toulali jsme se po Adršpachu a určitě jsem nebyla jediná, která byla okouzlena průnikem světla na skály a lesy (teda pokud i u vás bylo hezky :D).
A myslím, že jsem to celkem vystihla..

Focení něčeho měnšího a rychlejšího

3. září 2015 v 14:59 | Awy
Mám ráda makra a focení přímo hmyzu. Miluju detaily na fotografiích. Né ale vždy se povedou, což je škoda. Ale někdy se to prostě povede.. Nebo aspoň doufám.

Kapky, magický svět

21. srpna 2015 v 18:59 | Awy
Zbožňuju déšť. Zbožňuju bouřku a zbožňuju tu vůni. Sice z pohledu chemie to je celkem odpuzující (někdy fakt začínám litovat toho, že se učím chemii), ale pořád déšť miluju.

Kouzlo deště

20. srpna 2015 v 18:59 | Awy
Nedávno jsem se tady pekla. Naměřené bylo až 40°C, někdy i více. A to bydlím jen v malém městě, horší by to bylo v těch větších. Ale i tak.
Říká se, že čím větší chladno je, tím se hůře spí a zdají se špatné sny. Já to mám naopak. Anebo neusnu vůbec, ale to není jen můj problém, bylo prostě strašné vedro.
Ale začala být bouřka. A začalo pršet. Žeby osvobození?

Mraky, bílý svět

20. srpna 2015 v 15:59 | Awy
Měli jsme se projít, tak jsem neváhala a vzala s sebou foťák. Zrovna po tom šíleném vedru začala být ta chvíle, kdy mělo dost pršet a bouřit. Proto byla ta nejvhodnější chvíle na odfocení mraků.
Někdy nám mrak něco připomíná. Takové jednoduché věci. Tužka, auto, někdy i obličej. Třeba vám z fotek těch mraků taky něco připomene - Pokud ano, tak co?

Pískání na zahradě

20. srpna 2015 v 10:43 | Awy
Jednou na zahradě prarodičů něco začalo pískat a kvílet. Bylo to zvláštní, protože zrovna v ten den jsme sekali trávník.. A právě v trávě jsme našli malé ptáče.. Bez nikoho, jen tak osamocené.
 
 

Reklama